Pioneering for You

НОВИНКИ

З нами можна зв'язатися так

ВІЛО УКРАЇНА

с.Чайки,

Києво-Святошинський район,

Київська область,вул.Антонова,4
08130

Каналізаційні насосні станції з системою сепарації твердих часток

Каналізаційні насосні станції з системою сепарації твердих часток

Концентрація забруднень в стічних водах постійно збільшується. Найбільшою проблемою є стічні води з міських туалетів, в які потрапляють упаковка, вологі серветки, підгузки, одяг та багато іншого.

 

В торгівельних центрах, готелях, лікарнях або на вокзалах проектування санвузлів потребує застосування напірних установок водовідведення:

 • коли туалети розташовані нижче каналізаційного колектора
 • коли будівельні норми забороняють розташовувати каналізаційні труби над певними приміщеннями – торгівельні зали, ресторани та інше.

 

В той же час каналізаційним насосним установкам висувають жорсткі умови по надійності, стійкості до засмічення,  а також економічності при монтажі та експлуатації.  Насосна установка не повинна займати багато місця, а має бути автоматичною та енергоефективною.

 

Wilo-EMUport CORE - це компактна каналізаційна насосна установка з системою сепарації твердих частинок, яка забезпечує максимальну експлуатаційну надійність при зборі і транспортуванні стічних вод.

 

Висока надійність і довговічність

Виключається ризик засмічення насоса - тверді частинки відокремлюються в сепараторі і не потрапляють в приймальний резервуар, потім, при відкачці, стічні води під напором очищують сепаратор від затриманих забруднень. Оскільки насоси не контактують з твердими частинками, зменшується знос і збільшується термін служби.

 

Санітарна безпека

Установки Wilo-EMUport CORE надійно працюють у важких умовах тривалий час завдяки застосуванню високоякісних матеріалів, таких як поліетилен і поліуретан.

 

Економічність

Конструкція установки забезпечує зниження витрат на електропостачання за рахунок ефективної роботи насосного обладнання і значно знижує витрати на технічне обслуговування через відсутність необхідності вивезення затриманих відходів.

Зручність в обслуговуванні

Завдяки сухій установці насосів, вони зовні залишаються сухими і чистими. Всі механічні деталі знаходяться в прямому доступі, що робить їх обслуговування простим, гігієнічним і ефективним.

Безперервна робота

Установка Wilo-EMUport оснащена двома насосами, які працюють поперемінно і забезпечують 100% резервування. Для кожного насоса передбачений сепаратор твердих частинок, який закривається засувкою в разі потреби обслуговування насоса

 

  Детальніше >>

  Ви шукаєте філіал Wilo? Вам потрібна схема проїзду, останній прес-реліз або номер факсу? Ми охоче приділимо Вам увагу!

  T 38044 393 73 80

  F 38044 393 73 89

  Сповістити інших