Опалення, кондиціювання, охолодження

Сповістити інших

З нами можна зв'язатися так

ВІЛО УКРАЇНА

с.Чайки,

Києво-Святошинський район,

Київська область,вул.Антонова,4
08130

Економія електроенергії на 90%

Високоефективні циркуляційні насоси

З того часу, як з'явилися енергозберігаючі світильники, які витрачають буквально десяту частину енергії в порівнянні зі звичайними лампочками розжарювання, рідко в якому будинку можна зустріти старі лампи. У цей же час в котельнях все ще працюють і продовжують накручувати рахунки за електроенергію застарілі нерегульовані циркуляційні насоси систем опалення – справжні пожирачі електроенергії.

Щоб досягти реальної економії, слід знати які електроприлади споживають найбільшу кількість електроенергії. В приватному будинку це однозначно  циркуляційний насос системи опалення. Робота насоса рівнозначна роботі лампочки потужністю у 100 Вт, яка горить 24 години на добу на протязі 200 днів. Проста арифметика показує що споживання електроенергії насосом складає від 500 до 800 кВт*год/рік. Це більше ніж будь-який інший електроприлад в будинку.

Бережливі господарі при першій же можливості замінюють їх на високоефективні. Високоефективні насоси Wilo-Stratos PICO зменшують рахунки на електроенергію на 90%!

0409

Інвестиції швидко окупаються: енергоефективні насоси Wilo-Stratos PICO споживають на 90% менше електроенергії, у порівнянні зі старими, нерегульованими. А його мінімальне енергоспоживання становить всього 4 вата. У цей же час, цей насос відстежує зміну в потребі опалювальної системи, і відповідно, змінює свою потужність. Старі ж насоси працюють цілодобово протягом 200 днів на повну потужність.

Заміна старого насоса не є дуже витратою, так як не вимагає ніяких змін у самій системі опалення.

 

ЗАВАНТАЖИТИ БРОШУРУ>> 

Yonos Stratos
Сповістити інших

Ви шукаєте філіал Wilo? Вам потрібна схема проїзду, останній прес-реліз або номер факсу? Ми охоче приділимо Вам увагу!

T 38044 393 73 80

F 38044 393 73 89

Pioneering for You